День Єднання!

1677677632292.pngУкраїна єдина! Від краю до краю.
Нас усіх спільна ціль у житті поєднає!!!!
Прийде час, і візьмемось всі разом за руки. 
Миру прагнемо ми для дітей і онуків!!! 
І нікому нас не розділити. Ніколи!!! 
Україна єдина!!! Від степу до моря!
Від рівнин і до гір Україна єдина!!!!
Київ, Харків, Донецьк, Львів і Крим –Україна!
І немає різниці у вірі чи в слові...
Ми пліч-о-пліч за неньку стояти готові!
Не важливо хто звідки. Народ ми єдиний!
                                                                              Нас єднає любов до своєї країни!
Учні 9-х класів долучаються до привітання рідної Батьківщини з Днем Єднання! Все буде Україна!

 

ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ ДЛЯ КУРЕНІВ

BobohaПротягом жовтня 2022р. Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді проводив Всеукраїнську акцію для куренів в рамках гри "Сокіл" ("Джура") "Здобутки куреня на підтримку Захисників і Захисниць України". За активну участь наш курінь імені Ігоря Бобохи був нагороджений дипломом.

 

 

 

 

ШАНУЄМО ЗАХИСНИКІВ ТА ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ

Zahisniki14 жовтня ми вшановуємо і висловлюємо подяку усім, хто боровся за вільну Українську державу і продовжує це робити. Від козаків та українських повстанців, до сучасних захисників і захисниць.
З нагоди Дня захисників та захисниць України, Дня українського козацтва та свята Покрови з учнями нашого закладу були проведені виховні години "Сила нескорених", "Захисники та захисниці України: разом до перемоги", конкурси малюнків "Дякую ЗСУ" , онлайн-вікторини знавців українського козацтва, уроки - квести "Козацькому роду нема переводу". Учні 6-А класу долучилися до Всеукраїнського конкурсу до Дня захисників та захисниць України від платформи"На урок", за що були нагороджені дипломами. У відзнятих відеороликах діти висловили слова подяки всім тим, хто сьогодні боронить нашу Україну від ворога. Велика шана і вдячність захисникам, всім, хто захищає наші життя, кордони, незалежність.
 

ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ -2022

gidnistПротягом 21-25 листопада 2022р. у Фастівському академічному ліцеї №2 пройшли заходи до Дня Гідності та Свободи, а саме виховні години "Україна - країна нескорених", онлайн-вікторини "Вільні творити майбутнє," онлайн-виставка малюнків "З Україною у серці", онлайн-опитування "Що для мене гідність та свобода?" Учні 9-Б класу створили соціальний відеоролик "Україна - територія, гідності та свободи", де наголосили на тому, що загартовані революціями українці, навіть попри війну, залишаються незламною, нескореною нацією, яка героїчно протистоїть ворогу і бореться за право на гідне життя у вільній Україні. Вистояли на Майдані - переможемо у війні! Слава Збройним Силам України! Віримо у Перемогу!

https://www.facebook.com/100003270509252/videos/1858847884462071/

 

ЮНІ ПАТРІОТИ

Kozachata22Рій "Козачата" - справжні патріоти, які 7 жовтня 2022року проявили свої здібності і фізичну підготовку у рамках військово-патріотичного квесту "Джура" через покоління". Дякуємо юним учасникам гри за активну участь і гідний виступ, а колегам-виховникам за підготовку команди та виховання підростаючого покоління у дусі патріотизму та любові до Батьківщини.