СКЛАД УЧНІВСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "ДУША" 2022-23Н.Р.

Учнівське самоврядування – добровільна учнівська демократична організація сприяння вдосконаленню навчально-виховного процесу, охорони здоров’я, культурного та фізичного виховання, згуртованості шкільного колективу, формування у всіх учнів свідомого та відповідального ставлення до своїх прав та обов’язків, що є невід’ємною частиною системи управління школою. 

Склад учнівської ради

 

 

ДЕНЬ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

samovr2Напередодні Дня учителя у Фастівському академічному ліцеї #2 пройшов традиційний День учнівського самоврядування. Щоправда, через війну, у дещо обмеженому форматі. Одинадцятикласники старанно готувалися до уроків і з цікавістю занурилися у роботу вчителя. Нехай новий "вчительський" досвід стане для одинадцятикласників приємним спогадом шкільного життя.

 

 

 

 

ЗВІТ ПРО РОБОТУ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ 2021-22Н.Р.

Завданням виховання є створення необхідних умов, за яких може розвинутися активний громадянин сучасного суспільства, що добре знає себе, вміє правильно використовувати власний потенціал, здатний створити ситуацію успіху, розробити й реалізувати власний життєвий проект. Реалізація завдань здійснювалася шляхом співпраці з педагогічним, учнівським колективами, з батьками учнів, позашкільними закладами, громадськими організаціями, залучення учнів до участі у конкурсах, через роботу учнівського самоврядування, через використання найбільш поширених виховних технологій. 

Звіт роботи учнівського самоврядування 2021-22 н.р.

 

ПЛАН РОБОТИ УЧНІВСЬКОЇ РАДИ НА 2022-23Н.Р.

Самоврядування – один із головних принципів діяльності учнівської спільноти. Суть його полягає у реальній участі дітей в управлінні класу, школи. Досвід показує, що саме учнівське самоврядування – це не лише самостійне вирішення різноманітних питань, а й самостійне виконання, проведення, планування різноманітних заходів, відповідальність за яких несуть самі лідери – учні. 

План учнівської організації "ДУША" на 2022-23н.р.

Правила поведінки

Правила поведінки здобувача освіти в закладі освіти