Інформаційна робота

Шкільна бібліотека сьогодні – це відчинені двері в широкий світ. Варто лише переступити поріг, щоб отримати різноманітну інформацію.

Навчальний процес неможливий без книг, а зокрема підручників, творів художньої літератури, наукових та довідкових видань. Спостерігаючи за дітьми в бібліотеці, вивчаючи досвід роботи інших бібліотек, я прийшла до висновку, що краще дитина сприймає книгу через наочність. І тому вирішила перш за все працювати над покращенням простору та організацією книжкових виставок. Я намагаюся робити так, щоб виставка була не просто частиною інтерєру, а щоб приваблювала увагу до бібліотечного фонду, рекомендувала літературу різної тематики.

 КНИГИ - ЮВІЛЯРИ - 2015 !!!ea51cd46c440x

 

 

 

Звіт про проведення Місячника шкільних бібліотек в бібліотеці Фастівської ЗОШ I-IIIступенів №2

-1В жовтні 2015 року в Фастівській ЗОШ I-III ступенів № 2проходивМісячник бібліотек,присвячений патріотичному вихованню підростаючого покоління.

Гасло Місячника«Шкільна бібліотека – стратегічний партнер освіти!».В зв’язку з цим в шкільній бібліотеці бібліотекарі Островська Л. В. Єпішкіна І. А. готували і проводили різні масові заходи.

Бібліотекар Островська Л. В. :

1.  Оформила стенд «Місячник бібліотек»

2.  Зробила і презентувалабуклет «Бібліотека Фастівської ЗОШ №2»,вчителі, учні школи ознайомились з інформацією про бібліотеку, бібліотекарів, які є виставки літератури, які масові заходи  проводяться і інше.

 3.  Для вчителів ОБЖД, правознавства склала списки літератури на теми«Формування здорового способу життя», «Права дитини».

 Провела бібліотечний урок«Знайомство з шкільною бібліотекою»для учнів 2-х класів, записала учнів 2-Б, 2-В класів до бібліотеки.

  4 .Провела  конкурс на написання кращого міні-твору«Ми проти війни»серед учнів 5, 6-х класів. (міні-твір + малюнок).Оформила стенд, де представлені роботи учнів. 

  5.  Оформила виставку літератури«За мир у всьому світі – це значить за життя»

   6.  Брала участь у проведенні уроку мужності « Вони - солдати, що кладуть життя, заради нас і мирного світання» для учнів 6-Б класу, допомагала в оформленні залу, презентувала виставку літератури, ознайомила учнів з інформацією про свята 14 жовтня.

        7.  Провела презентацію виставки літератури«Письменники-ювіляри четвертого кварталу 2015 року»для учнів 8-9-х класів.

        8.   Провела експрес-інформацію«Святкуємо 14 жовтня». Учні 7, 8-х класів слухали про свята, переглядали відеоролики «Захисники Вітчизни», «Про козаків».  

         9. Провела  конкурс на виготовлення кращої саморобної книжечки на тему«Осінь золота»для учнів початкових класів. В бібліотеці зробилавиставку саморобних книжечок.

  Бібліотекар Єпішкіна І. А. :

        1. Провела цикл заходів про осінь:презентацію виставки літератри«Барви осені»;вікторину«Загадки про осінь»;

         2. Оформила і презентувала виставку літератури «Фастову 625»

         3. Оформила тематичну поличку «Новинки літератури»

?А також протягом всього місяця учні активно вибирали книги, читали в читальному залі, використовували інтернет для пошуку інформаціі. Бібліотекарі знайомили вчителів, учнів, батьків з новими надходженнями, разом з бібліотечним активом організували ремонт книг, рейди перевірки підручників.

На початку місячника в шкільній бібліотеці стартувала акція«Подаруй книгу в бібліотеку».?

Бібліотекарі висловлюють подяку учням, які подарували книги, а саме:

Савенок К., 2-Б  - 1 кн.

Пількевич В., 2-В – 4 кн.

Усольцев І., 2-Б – 3 кн.

Гісько Б., 2-В – 2 кн.

Линник Н., 2-В – 1 кн.