ЯК ВБЕРЕГТИ ДИТИНУ ВІД ХВОРОБ У ШКОЛІ: ПОРАДИ ДЛЯ БАТЬКІВ

hvoroba Як вберегти дитину від хвороб у школі: поради для батьків

 

 

 

 

 

ОБЕРЕЖНО: КІР!!!

5 страв для розумників

П’ять кращих страв для розумників

   Кожен день дитини насичений новими відкриттями і враженнями. Адже його оточує стільки всього цікавого! Постійно хочеться робити нові й нові відкриття.

   А для того, щоб дитина нормально розвивався не достатньо тільки логічних занять. Потрібно ввести в раціон дитини продукти, корисні для мозку, які забезпечать організм глюкозою, вітамінами і мікроелементами. Сніданок для дитини обов’язковий. Після смачного і корисного сніданку будь-яка інформація засвоюється набагато краще, а організм заряджається енергією. Краще всього підходять продукти з цільного зерна – каші і пластівці. Вони довше перетравлюються, з-за чого відбувається поступове всмоктування глюкози, і вона швидше засвоюється. Не менш корисні ягоди і фрукти. У них міститься багато вітамінів і фруктози.

     Молочна каша – відмінно підійде для сніданку. Якщо в неї додати варення або сухофрукти, користь тільки збільшиться. Після такої корисної їжі будь-які заняття з дитиною пройдуть на відмінно.

     Не забувайте, що для дитини дуже важливо приймати їжу в один і той же час. Якщо дитина не може дотерпіти до обіду і просить перекусити, не варто йому відмовляти. Не готуйте одні й ті ж страви. Чим частіше ви будете дивувати новими стравами, і чим різноманітнішим буде його раціон, тим кмітливим виросте учень. Отже, п’ять кращих страв для розумників:

1. М’ясо – хороший джерело заліза. А як відомо, його недолік може стати причиною порушення концентрації, проблем з увагою і навчанням. Бажано подавати м’ясо разом з овочами, приготованими на пару, так воно краще засвоюється.

2. Риба – вважається їжею для розуму. Все це завдяки вмісту великої кількості йоду, який впливає на пам’ять і мислення. Вибираючи рибу, віддайте перевагу жирним сортам: сьомга, лосось, сардини.

3. Яйця – джерело ніацину, який необхідний для живлення мозку. Плюс до цього, вони містять вітаміни та мікроелементи, необхідні для нормального розвитку дитини.

4. Масло – (вершкове або рослинне) містить холестерин, який є головним будівельним матеріалом для клітин мозку. Дитина повинна отримувати щодня.

5. Горіхи і насіння – збагачують організм цинком, який відповідає за інтелектуальний розвиток і мислення.

Як вберегтися від дифтерії та туберкульозу

ttttЯк вберегтися від дифтерії та туберкульозу

 

 

 

 

Спалювання листя

Із настанням теплої погоди зростає імовірність виникнення пожеж, особливо через спалювання сухої трави. Значну кількість виїздів пожежними підрозділами здійснено в наслідок цього явища. У зв’язку з цим, Фастівський РС ГУ ДСНС України у Київській області закликає населення відмовитися від самовільного випалювання, яке призводить до масштабних пожеж житлових будинків, господарчих будівель та лісових пожеж.

Шановні громадяни!

         Окрім безпосередньої загрози людському здоров’ю, спалювання листя і сухої трави руйнує ґрунтовий покрив, знищує ґрунтоутворюючі мікроорганізми.

         Упорядковуються території підприємств, установ, приватних присадибних ділянок. Робиться добра справа, скерована на оздоровлення навколишнього середовища. Але нерідко такі прибирання супроводжуються спалюванням сміття, опалого листя та сухостою. А між тим, це дуже шкодить навколишньому середовищу, виникає ризик виникнення пожеж.

         При спалюванні трави на присадибних ділянках виникає загроза перекидання вогню на житлові будинки, особливо за сухої вітряної погоди. При спалюванні висохлої рослинності вздовж доріг існує загроза неконтрольованого поширення вогню. Дим може надовго зависати в повітрі, погіршуючи видимість на дорогах. Викладені факти є неспростовним доказом того, що спалювання рослинних решток завдає численних загроз довкіллю та здоров’ю людини.

         Самовільне спалювання сухої рослинності та її решток передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність. Такі дії загрожують навколишньому середовищу та становлять небезпеку  життю людей.

         Гасіння таких пожеж тягне за собою значні затрати коштів, які станом на сьогоднішній день вкрай необхідні нашій державі. Давайте спробуємо зберегти наш район від масових пожеж, в які можуть перерости найменші загорання сухої трави та сміття. Будьте пильними та уважними до себе та оточуючих Вас людей. Не дозволяйте своїм близьким та знайомим проводити спалювання сухої рослинності та сміття. Почнемо формувати свою свідомість та культуру ставлення до навколишнього середовища з себе.

Будьте відповідальними за свої вчинки !

ВОГОНЬ НЕ ПРОБАЧАЄ ПОМИЛОК