Пам’ятка батькам!

Пам’ятайте, інфекція передається переважно повітряно-крапельним шляхом від зараженої людини або через дотик до забруднених поверхонь

    Що робити:

        ·         Попросити дітей не підходити ближче ніж на 1 метр до людей, що кашляють, чхають або мають жар;

        ·         нагадувати дітям про обов’язкове миття рук перед прийомом їжі та після відвідування вбиральні (мити руки потрібно щонайменше 20 секунд або використовувати дезінфекційні засоби для рук);

       ·         попросити дітей утриматися від прийому їжі з загальних упаковок або посуду (горішки, чіпси, печиво та інші снеки), куди багато людей занурюють руки;

       ·         просити дітей уникати привітальних обіймів і рукостискань, поки епідеміологічна ситуація не стабілізується;

       ·         посилити вимоги до вологого прибирання приміщень, очищення та дезінфекції об’єктів, яких торкається велика кількість людей, провітрювати приміщення;

        ·       важливо уникати місць масового скупчення людей.

 

 

ЯК ВБЕРЕГТИ ДИТИНУ ВІД ХВОРОБ У ШКОЛІ: ПОРАДИ ДЛЯ БАТЬКІВ

hvoroba Як вберегти дитину від хвороб у школі: поради для батьків

 

 

 

 

 

Як вберегтися від дифтерії та туберкульозу

ttttЯк вберегтися від дифтерії та туберкульозу

 

 

 

 

ОБЕРЕЖНО: КІР!!!

5 страв для розумників

П’ять кращих страв для розумників

   Кожен день дитини насичений новими відкриттями і враженнями. Адже його оточує стільки всього цікавого! Постійно хочеться робити нові й нові відкриття.

   А для того, щоб дитина нормально розвивався не достатньо тільки логічних занять. Потрібно ввести в раціон дитини продукти, корисні для мозку, які забезпечать організм глюкозою, вітамінами і мікроелементами. Сніданок для дитини обов’язковий. Після смачного і корисного сніданку будь-яка інформація засвоюється набагато краще, а організм заряджається енергією. Краще всього підходять продукти з цільного зерна – каші і пластівці. Вони довше перетравлюються, з-за чого відбувається поступове всмоктування глюкози, і вона швидше засвоюється. Не менш корисні ягоди і фрукти. У них міститься багато вітамінів і фруктози.

     Молочна каша – відмінно підійде для сніданку. Якщо в неї додати варення або сухофрукти, користь тільки збільшиться. Після такої корисної їжі будь-які заняття з дитиною пройдуть на відмінно.

     Не забувайте, що для дитини дуже важливо приймати їжу в один і той же час. Якщо дитина не може дотерпіти до обіду і просить перекусити, не варто йому відмовляти. Не готуйте одні й ті ж страви. Чим частіше ви будете дивувати новими стравами, і чим різноманітнішим буде його раціон, тим кмітливим виросте учень. Отже, п’ять кращих страв для розумників:

1. М’ясо – хороший джерело заліза. А як відомо, його недолік може стати причиною порушення концентрації, проблем з увагою і навчанням. Бажано подавати м’ясо разом з овочами, приготованими на пару, так воно краще засвоюється.

2. Риба – вважається їжею для розуму. Все це завдяки вмісту великої кількості йоду, який впливає на пам’ять і мислення. Вибираючи рибу, віддайте перевагу жирним сортам: сьомга, лосось, сардини.

3. Яйця – джерело ніацину, який необхідний для живлення мозку. Плюс до цього, вони містять вітаміни та мікроелементи, необхідні для нормального розвитку дитини.

4. Масло – (вершкове або рослинне) містить холестерин, який є головним будівельним матеріалом для клітин мозку. Дитина повинна отримувати щодня.

5. Горіхи і насіння – збагачують організм цинком, який відповідає за інтелектуальний розвиток і мислення.