Верхнє меню
Увійти
Банери
Зараз на сайті
На сайті 20 гостей та відсутні користувачі
Запобігання дитяому травматизму
- Деталі
- Категорія: Безпека життєдіяльності
- Опубліковано: Четвер, 25 грудня 2014, 15:07
- Автор: Super User
- Перегляди: 682
Запобігання дитячому травматизму
ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ НА ВОДІ І НА ЛЬОДУ ВЗИМКУ
1.Забороняється виходити на недостатньо міцний лід.
2.Граючись снігом, треба бути дуже обережним. Кинута в людину сніжка може завдавати чималих травм. Обмерзла кригою сніжка не тільки травмуватиме людину, але й розіб’є вікно, а його відламки можуть травмувати людей, які знаходяться внизу.
3.Не грайте у хокей шайбами і клюшками, які зробили самі.
4.Дозволяється кататися на ковзанах тільки на міцному льоду, який не має розщілин.
5.Під час сильних морозів треба слідкувати, щоб не було відмороження рук, ніг, вух. Після переохолодження, негайно знайти тепле приміщення.
РЯТУВАННЯ ПОТОПАЮЧОГО.
Особі, яка провалилась під лід, необхідно подати мотузку, дошку, одяг, не підходячи близько до неї. Якщо лід крихкий, треба лягти на нього. Не поспішаючи, треба допомогти постраждалому вибратися з води.
НАДАННЯ ДОПОМОГИ ВРЯТОВАНОМУ.
1.Витягнути постраждалого з води та негайно відправити кого - небудь за лікарем.
2.Чекати прибуття лікаря, прийняти міри для надання першої допомоги.
3.Якщо постраждалий не втратив свідомість, треба енергійно розтерти йому тіло, надіти суху білизну, напоїти гарячим чаєм чи кавою.
4.Якщо постраждалий втратив свідомість але є дихання та пульс, треба піднести до носа ватку з нашатирним спиртом, розтерти тіло.
5.Взимку або в холодну погоду треба постраждалого відправити у приміщення, палатку чи машину, зняти мокрий одяг, зробити компрес з одеколону, води або спирту, надіти сухий одяг, напоїти гарячим чаєм або кавою.
6.Якщо постраждалий знепритомнів, треба зробити штучне дихання або зовнішній масаж серця. Штучне дихання та зовнішній масаж серця треба робити послідовно, доки постраждалий почне дихати сам і негайно відправити у лікарню.