Довідка про стан викладання навчальних предметів

papkaДовідка про стан викладання навчальних предметів

«Історія України», «Всесвітня історія», «Громадянська освіта»  у 5-11 класах

      Відповідно до річного плану роботи Фастівського академічного ліцею №2 на 2022-2023 н.р. у грудні-січні адміністрацією закладу освіти вивчався стан викладання та рівень навчальних досягнень учнів із історії та громадянської освіти.  

 

Вивчення стану викладання здійснювалось за напрямами:

 

Абетка для директора

papkaКожен заклад освіти має надавати якісні освітні послуги всім дітям, незалежно від їхньої статі, економічного статусу, етнічного походження чи освітніх потреб. Усі освітні та управлінські процеси, що відбуваються у закладі освіти, мають бути спрямовані на надання якісних освітніх послуг (якості освітньої діяльності, що призводить до якості результатів навчання учнів). Для того, щоб всі компоненти освітньої системи функціонували ефективно, необхідно створити внутрішню систему забезпечення якості освіти, яка дозволить вивчати освітні та управлінські процеси та постійно їх вдосконалювати.

Як це зробити? Абетка для директора стане у нагоді.

Інституційний аудит

papkaІнституційний аудит – це зовнішнє оцінювання роботи школи, під час якого незалежні експерти оцінюють освітні і управлінські процеси та дотримання закладом освіти вимог законодавства. Аудит є новою для України процедурою вивчення освітньої діяльності школи, яка прийшла на зміну державній атестації шкіл.

https://sqe.gov.ua/diyalnist/instituciyniy-audit/